VI. Uluslararası HUBUDER Konferansı: “2019/2020 Hasatına Doğru Türkiye ve Dünyada Tahıl”

VI. Uluslararası HUBUDER Konferansı: “2019/2020 Hasatına Doğru Türkiye ve Dünyada Tahıl”

HUBUBAT Tedarikçileri Derneği (HUBUDER), hububat ticareti ile uğraşan firmaları aynı çatı altında toplamak ve tahıl ticaretinde sektör ve ülke menfaatlerine katkıda bulunacak uygulamalara öncülük yapmak amacıyla kurulmuştur.

Bu bağlamda Türkiye’nin coğrafi bölgelerine yayılmış firmalarla doğrudan veya dolaylı temas halinde olan HUBUDER, her yıl geleneksel bir kongre düzenleyerek ulusal ve uluslararası firmaları/kişileri aynı çatı altında toplamakta ve farklı konuları mercek altına alarak üyelerini bilgilendirmektedir.

Bu yılki konu başlığı “2019/2020 Hasadına Doğru Türkiye ve Dünyada Tahıl” olarak belirlenen HUBUDER Konferansı’nda, bölgesel hasat değerlendirmelerinden yerli mahsul durumuna, Türkiye’de tahıl fiyat politikalarından, mevcut uygulamaların yakın dönemde ekonomiye etkilerine, dünya tahıl fiyatlarından döviz kurlarının etkileşimine kadar uzanan, Türkiye ve dünya piyasalarını mercek altına alacak konular ele alınacaktır.

Açılış konuşmalarını HUBUDER Yönetim Kurulu Başkanı Gülfem Eren, TUSAF Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy ve TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal’ın yapacağı konferansın program akışı aşağıda belirtildiği gibi planlanmıştır.

Yazının devamı için lütfen tıklayınız…

Phone: +90 (212) 265 05 71-72
Fax: +90 (212) 265 05 73
hubuder@hubuder.org.tr